Lista aktualności Lista aktualności

Wspomnienie o Leśniczym

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 6 kwietnia 2021 r. przeżywszy 68 lat odszedł do Domu Pana Nasz emerytowany Leśniczy Leśnictwa Bludzie.

Ś.P.

Mieczysław Konstanty MEJSAK 1953-2021

 

Pan Mieczysław urodził się 20 lutego 1953 r. Lata dzieciństwa spędził w Rogożajnach Małych i Skajzgirach, gdzie uczęszczał do szkoły podstawowej. Po jej ukończeniu od wczesnych lat młodości swoje życie związał  z lasami. Na początku dorywczo jako pracownik sezonowy, później po odbyciu służby wojskowej i pracy w gospodarstwie rodziców od 1978 roku jako kwitkarz i gajowy w Nadleśnictwie Gołdap. Podjąwszy decyzję o zdobywaniu wiedzy leśnej ukończył w 1982 r.  Średnie Studium Zawodowe w Rucianem Nidzie i rozpoczął drogę zawodową  jako podleśniczy. Z dniem 1 października 1989 r.  ówczesny Nadleśniczy powołał Go na stanowisko Leśniczego Leśnictwa Bludzie z którym związany był  blisko 25 lat do dnia przejścia na emeryturę w 2013 roku.

Wieloletni pracownik Nadleśnictwa Gołdap, Mąż, Ojciec, ukochany Dziadek, Leśniczy. Ambitny, energiczny z otwartą głową, niezwykle zdyscyplinowany. Swoją pasją, umiłowaniem lasów i przyrody zaraził córkę, która kontynuuje rodzinną tradycję. Dobry człowiek, pogodny, z dużym poczuciem humoru. Dla wielu pozostanie wzorem do naśladowania.

Pamięć o Mieczysławie będzie nam towarzyszyć w naszej dalszej pracy. Pozostawił trwały ślad w życiu każdego z nas i całej leśnej społeczności.

Odszedł na wieczną wartę  6 kwietnia 2021 r. w wieku 68 lat.