Lista aktualności Lista aktualności

Nadszedł czas wielkich zmian

Ten rok przyniósł nam wszystkim wiele zmian. Jedna z nich nadeszła do nas wraz z początkiem października.

Podczas uroczystej narady, w której uczestniczyli Dyrektor RDLP w Białymstoku – pan Andrzej Józef Nowak, Naczelnik Wydziału Organizacji i Kadr RDLP w Białymstoku – pani Eliza Tychanicz – Ćwik, poseł na Sejm RP – pan Jerzy Małecki, Dyrektor ODR w Olecku, członek Kolegium Lasów Państwowych – pan Robert Nowacki, oraz wszyscy pracownicy naszego nadleśnictwa, pożegnaliśmy odchodzącego na emeryturę, naszego drogiego Nadleśniczego – pana Grzegorza Jejera, jednocześnie poznaliśmy jego następcę – pana Daniela Chochulskiego.

Pan Grzegorz Jejer pracował w naszym nadleśnictwie od kwietnia 1980 roku. Zaczynał jako adiunkt, od 1992 roku pełnił funkcję inżyniera nadzoru,  a od lutego 2016 roku sprawował funkcję nadleśniczego. Jest szanowany i podziwiany nie tylko przez współpracowników, ale także całą lokalną społeczność za swoją ogromną wiedzę, zamiłowanie do lasu, pozytywny stosunek do ludzi. Jest dla nas wzorem i mentorem.
           

Pan Daniel Chochulski pracował przez ostatnie 14 lat w Nadleśnictwie Giżycko, w dziale technicznym, gdzie zajmował się użytkowaniem lasu, ochroną przeciwpożarową oraz  BHP.

Panu Grzegorzowi Jejerowi życzymy jak najwięcej radosnych chwil, realizacji swoich marzeń i długiego korzystania z uroków życia emeryta, natomiast sobie i panu Danielowi Chochulskiemu tego, by nasza współpraca układała się pomyślnie i jeśli przyjdzie się kiedyś pożegnać, to abyśmy tęsknili za takim szefem, jak już tęsknimy za tym odchodzącym.